Flinke schade bij botsing op Nollenweg Heerhugowaard

05 nov , 17:24 112
Point Blur_Nov052025_064526
RVP Media

HEERHUGOWAARD – Woensdagochtend rond 06.00 uur heeft op de N508 (Nollenweg) in Heerhugowaard een aanrijding plaatsgevonden tussen twee personenauto’s. Het ongeval gebeurde ter hoogte van de oprit naar de N242 in de richting van Alkmaar.

(bron en foto’s: RVP Media)

Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee voertuigen met elkaar in botsing. Eén van de auto’s, een groene personenauto, kwam na de aanrijding tot stilstand tegen een verkeerspaal

Hoewel beide voertuigen aanzienlijke schade opliepen, raakte niemand gewond. Alle inzittenden konden op eigen kracht uitstappen en kwamen met de schrik vrij.

Beide auto’s zijn door een bergingsbedrijf afgevoerd. Het verkeer op de Nollenweg ondervond korte tijd hinder door het ongeval en de bergingswerkzaamheden die daarop volgden.

IMG-20251105-WA0010 (1)
RVP Media