Meerdere zwaargewonden bij mogelijke steekpartij in Heerhugowaard, politie houdt pand onder schot

01 jun , 20:27112
IMG_3090
RVP
HEERHUGOWAARD – Aan de Coulombstraat in Heerhugowaard heeft maandagavond rond 19.30 uur een mogelijke steekpartij plaatsgevonden bij een bedrijfspand. Hulpdiensten rukten massaal uit naar de locatie.
Vier ambulances, het Mobiel Medisch Team (MMT) en meerdere politie-eenheden werden ingezet. Ter plaatse troffen hulpverleners meerdere slachtoffers aan, waarvan ten minste twee personen zwaargewond raakten. Eén van de slachtoffers wordt door de hulpdiensten gereanimeerd.
De politie heeft de omgeving ruim afgezet en houdt een nabijgelegen pand onder schot. Volgens informatie van de hulpdiensten zou zich mogelijk nog een persoon in het pand bevinden. Omdat nog onduidelijk is wat zich precies heeft afgespeeld, is ook het arrestatieteam opgeroepen en inmiddels ter plaatse.
De politie heeft bevestigd dat er meerdere slachtoffers zijn gevallen. Diverse straten in de omgeving zijn afgesloten om hulpdiensten de ruimte te geven en het onderzoek veilig te laten verlopen.
Over de toedracht van het incident is op dit moment nog niets bekend. De politie doet onderzoek naar wat er precies heeft plaatsgevonden. Meer informatie wordt verwacht zodra het onderzoek verder gevorderd is.
loading

Loading articles...

Loading