Rekervlotbrug tussen Bergen en Koedijk afgesloten voor fietsers door kapot onderdeel

29 jul 2024, 19:28Gemeente
rekervlotbrug google streeteview 915x518 1 kopie d
Google Streetview
BERGEN / KOEDIJK - Fietsers en voetgangers kunnen geen gebruik maken van de Rekervlotbrug om het Noordhollandsch Kanaal tussen Bergen en Koedijk over te steken.
(bron en foto: Provincie Noord-Holland)
Een onderdeel van de brug is kapot waardoor de brug niet open en dicht kan. De provincie Noord-Holland weet nog niet wanneer de brug weer gemaakt is. Dat hangt af van de levertijd van het nieuwe onderdeel. Voetgangers en fietsers worden tot die tijd omgeleid via de Schoorldammerbrug. Houd rekening met extra reistijd van zo’n 30 minuten voor fietsers. De scheepvaart ondervindt geen hinder. 
Afsluiting tegelijk met Koedijkervlotbrug
De provincie vindt een storing natuurlijk altijd vervelend, maar deze valt nu ook nog eens tegelijk met de geplande afsluiting  van de Koedijkervlotbrug. Stadswerk 072 vervangt een van de draagbalken van de Koedijkervlotbrug, waardoor de brug op 30 juli afgesloten is. De werkzaamheden van Stadswerk duren naar verwachting 2 dagen.
Omleiding
Fietsers en voetgangers kunnen op 30 en 31 juli gebruik maken van de Schoorldammerbrug. Daarna is de Koedijkervlotbrug weer beschikbaar.
Communicatie wanneer brug weer open is
Zodra de Rekervlotbrug weer open is voor voetgangers en fietsers maakt de provincie Noord-Holland dit bekent via de regionale Facebookpagina en website.
loading

Loading articles...

Loading