Dief van kentekenplaten op heterdaad betrapt

11 jan 2019, 9:26Nieuws
5i5a3803 politie
Wim Meijer Fotografie
De politie heeft vrijdagochtend een 31-jarige man uit Bergen aangehouden voor het stelen van kentekenplaten. De Bergenaar werd op heterdaad betrapt.
Rond 02.40 uur schrok een buurtbewoner wakker van een autoalarm. Toen de man uit het raam keek zag hij vanaf de parkeerplaats aan de Kalkhovenseweg een auto zonder verlichting wegrijden. Daarop schakelde hij de politie in.
De agenten hebben vervolgens een onderzoek ingesteld, waarbij ze constateerden dat van twee auto’s de kentekenplaten waren verdwenen. Na een zoekslag door de omgeving, troffen agenten een man aan op de Willem Alexanderlaan. Deze man was net bezig om van een auto de kentekenplaten te verwijderen.
De verdachte is vervolgens aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. De kentekenplaten die de verdachte bij zich had, zijn in beslag genomen.
loading

Loading articles...

Loading