
ALKMAAR – Na een succesvolle eerdere editie keert de Spellenbeurs Alkmaar terug. Op zaterdag 28 februari 2026 staat Wijkcentrum De Mare Nostrum volledig in het teken van bordspellen, spelplezier en gezellig samenzijn. De beurs is bedoeld voor jong en oud en richt zich nadrukkelijk op families en liefhebbers van gezelschapsspellen.
Tijdens de Spellenbeurs kunnen bezoekers de hele dag nieuwe spellen ontdekken en uitproberen. Van toegankelijke familiespellen tot meer uitdagende bordspellen: er is voor ieder wat wils. Aan verschillende speeltafels geven spellenmakers en uitgevers uitleg, zodat bezoekers direct mee kunnen spelen.
Ook aan kinderen is gedacht. Voor de jongste bezoekers zijn er speciale activiteiten, waaronder kinderspellen en schminken. Daarmee wil de organisatie de beurs laagdrempelig en aantrekkelijk maken voor gezinnen uit Alkmaar en omgeving.
“De Spellenbeurs draait om samen spelen en ontdekken,” aldus de organisatie. “Of je nu een ervaren speler bent of gewoon een leuke dag wilt beleven met familie of vrienden: iedereen is welkom.”
Praktische informatie
· Datum: zaterdag 28 februari 2026
· Tijd: 10.00 – 17.00 uur
· Locatie: Wijkcentrum De Mare Nostrum, Alkmaar
· Entree: €6,50 per persoon
· Gezinsticket: €19,50
· Meer informatie en kaartverkoop zijn te vinden op www.spellenbeursalkmaar.nl



