Binnenstad Alkmaar wordt podium tijdens Vest in de Stad

24 sep , 7:43Cultuur
Nederlands Kamerorkest en muzikale talenten uit Alkmaar 900
Aangeleverd
ALKMAAR - De Alkmaarse binnenstad verandert zondag 18 oktober opnieuw in een groot cultureel podium. Tijdens Vest in de Stad zijn er tussen 12.30 en 17.00 uur gratis optredens in winkels, op pleinen en in de Grote Kerk.
Theater De Vest stelt voor de nieuwste editie een breed programma samen met onder meer improvisatietheater, acrobatiek, dichtkunst, livemuziek en doorlopende acts. Daarmee krijgt het winkelend publiek op allerlei plekken in de stad onverwachte voorstellingen voorgeschoteld.
Ook kinderen komen aan bod. Zij kunnen terecht bij de muzikale voorstelling Beer en de honingboom, waarin zang en dans centraal staan. Op het Kerkplein is Jim’s Sportclub te zien, met fantasierijke en komische trainingsapparaten. Op de Laat staat de mobiele carrousel-installatie Animal Love, die het gesprek over de toekomst van vlees en kweekvlees op gang wil brengen. Cabaretier Joep Vermolen zorgt elders voor ongemakkelijke humor.
De Grote Kerk vormt eveneens een belangrijk onderdeel van het programma. Leerlingen van Dansstudio’s Flex en Dentro presenteren daar choreografieën die zij instudeerden met Scapino Ballet Rotterdam en Conny Janssen Danst. Het Nederlands Kamerorkest speelt samen met Alkmaars muzikaal talent composities van Pachelbel en Elgar. Ook klinkt er een speciale festivaluitvoering van Alkmaar aan Zee onder het Grote Orgel.
Vest in de Stad is gratis toegankelijk. Het volledige programma staat op vestindestad.nl.
loading

Loading articles...

Loading